Masaüstü Top Banner

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

 

İnsan Kaynakları Politikamız, müşterilerimizin yaşam standardının, memnuniyetinin ve mutluluğunun çalışan profilimize bağlı olduğu inancını taşıyarak, mutlu bir çalışan profili yaratmayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, çalışanlarımızın yeteneklerini geliştiren, yaratıcı, dinamik ve mutlu bir çalışan profili oluşturmayı amaçlayan şirket değerlerine, kültürüne ve iş prensiplerine sahip olmaktayız. Stratejik insan kaynakları yönetimimiz, “En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır” anlayışı ile şirketimizin amaçlarına ulaşabilmesi için çalışanlarımızın en etkili ve verimli biçimde harekete geçirecek faaliyetlerini oluşturan, müşteri ve çalışan odaklı bir anlayış benimsemektedir.

 


 

Stratejik insan kaynakları yaklaşımımızda temel hareket noktamız; değerlerimiz, iş prensiplerimiz, iş ahlakımız ve yasalardır.

 

Fors AVM olarak, misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda şirket değerlerimiz; sadakat, saygı, dürüstlük ve şeffaf iletişim, sorumluluk ve çevreye duyarlılık olarak ortaya çıkmakta, yaratıcı bir şirket kültürü oluşturmayı hedeflemekteyiz.

 

 

Müşteri mutluluğunu öncelikli bir değer olarak kabul eden Fors AVM, iş prensiplerini de bu anlayışa göre şekillendirmektedir.

 

İş prensiplerimiz dört ana öncü davranış etrafında oluşmaktadır. Güler yüzlü olmak, özenli davranmak, sistemli çalışmak ve takım olmak temel iş prensiplerimizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İŞ PRENSİPLERİMİZ

İnsan Kaynakları Politikamız, bu temel değerler ve prensipler etrafında oluşmaktadır. 

Fors AVM, bu kapsamda misyonu, vizyonu ve insan kaynakları politikası ile eş güdümlü olarak; faaliyet gösterdiği sektörde en iyi insan kaynağına sahip olmayı hedeflemekte ve en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.