Mobil Top Banner
Masaüstü Top Banner

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Fors AVM A.Ş., Türkiye’nin dayanıklı tüketim malları grubunda, elden satış sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Firmamız faaliyetine ilk olarak, 1998 yılında başlamış olup, 2021 yılı itibariyle 13 adet çok katlı mağaza ve 200’den fazla çalışanı ile Marmara ve Ege Bölgesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Fors AVM A.Ş. ticari hayatına küçük bir dükkanla başlamış olup, günümüzde ise her evin ve bireyin ihtiyacını karşılayabilecek, kaliteli ve güvenilir 60.000 ürün çeşidiyle garantili olarak, uygun fiyat ve kredi kartsız elden taksitli seçenekleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Firmamız peşin, kredi kartı ve kredi kartsız elden taksit seçenekleriyle müşterilerine alternatif ödeme seçenekleri sunmakta ve bu kapsamda kuruluşundan bu yana müşterilerinin yaşam standardının, memnuniyetinin ve mutluluğunu arttırmayı amaçlamaktadır.

20 yılı aşkın iş tecrübesiyle firmamız; müşterilerine kaliteli ve güvenli alışveriş imkanı sağlarken, müşteri memnuniyetine önem veren, tüketici haklarına saygılı ve çalışanlarını kaliteli hizmet anlayışı ile sektörünün köklü kuruluşları arasında yer almaktadır. En önemli değerin müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle ticari yaşamına başlayan Fors AVM A.Ş., misyonunu ve vizyonunu bu değerlere göre belirlemektedir.

MİSYON

Müşterilerimizin talep ve beklentilerine cevap verebilecek en üst düzey hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Kurumsal sorumluluk bilinciyle profesyonel yeterliliğimizi iş kalitemize yansıtarak, diğer paydaşlarımızdan bizi ayıran, taksitli elden satış sektörü içerisinde müşterimize güvenilir ve yenilikçi çözümler yaratmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti anlayışı ile en kaliteli ürünü, en uygun fiyat ve koşullarda müşterimizle ile buluşturabilen bir marka olarak; müşterilerimize, nitelikli insan kaynağımıza ve tüm paydaşlarımıza değer katmaktayız.

VİZYON

Faaliyet alanımız olan taksitli elden satış sektöründe 10 yıl içerisinde bölgesel liderliği ele alıp, karlı ve uzun dönemli sürdürülebilir büyüme anlayışı ile 20 yıl içerisinde faaliyet alanımızı ve müşteri portföyümüzü de geliştirerek vazgeçilmez değerlerimiz olan iş sadakatimiz, paydaşlarımıza karşı dürüst ve şeffaf iletişimimiz, kurumsal kimliğimiz, çevreye ve içinde bulunduğumuz toplumun değerlerine saygılı bakış açımız ve nitelikli personellerimizle birlikte sektörümüzde ulusal lider olmak.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.